Leuke, enthousiaste dierenarts gezocht die ons team komt versterken voor minimaal 24 en maximaal 40 uur.

Wij zijn op zoek naar een leuke, enthousiaste collega die ons team komt versterken voor minimaal 24 en maximaal 40 uur.
 

Over AniCura Dierzorg

Heinkenszand is de hoofdlocatie van AniCura Dierzorg. In een modern gebouw helpen we het dier met de nieuwste apparatuur en technieken. Als één van de weinige klinieken in Zeeland gebruiken wij de rhinoscopie en laparoscopie tijdens (kijk)operaties. Ons hechte team bestaat op dit moment uit 3 dierenartsen en acht paraveterinairen. Allemaal met brede kennis over diergeneeskunde en passie voor dieren.

Wij zijn onderdeel van AniCura: we helpen je graag bij wat er verder voor jou nodig is om met veel plezier te starten bij ons en door te groeien, dus er is veel aandacht voor jouw persoonlijke en professionele ontwikkeling. Bij ons heb je de mogelijkheid om deel te nemen in alles dat een grote onderneming kan bieden op het vlak van gestructureerde ontwikkeling van vaardigheden. Tegelijkertijd is AniCura een organisatie waar alle dierenziekenhuizen en -klinieken zelfstandig werken en iedere werknemer goede mogelijkheden heeft haar/zijn functie op eigen manier in te vullen. Onze praktijkmanager is eerder verkozen tot people leader of the year AniCura Europa en onze kliniek heeft een eigen HR adviseur: wij begrijpen hoe belangrijk jouw werkplezier is.

Het dier staat centraal

We vinden het belangrijk dat het dier zich veilig voelt in de kliniek. Hoe doen we dat?

 • Aparte wachtkamers voor honden en katten;
 • Gescheiden opnameruimten voor honden en katten, konijnen en knaagdieren;
 • Veel aandacht en liefde voor het dier.

Wat heeft AniCura Dierzorg jou te bieden?

 • Gezellig en deskundig team.
 • Ruime doorgroeimogelijkheden.
 • Goede balans tussen werk en privé.
 • Interne en externe opleidingsmogelijkheden.
 • Leuk en uitdagend patiënten aanbod.
 • Gemotiveerde klantenkring.
 • Open sfeer in onze kliniek.
 • Werken met moderne apparatuur, waaronder echo, scopie, röntgen en bloedapparatuur.
 • Uitstekende arbeidsvoorwaarden, conform het arbeidspakket van AniCura.

Wat voor dierenarts zoeken wij?

We zijn zoek op naar een collega met een goede teamspirit, die het leuk vindt om samen de diergeneeskundige zorg op een hoog niveau te houden en verder te ontwikkelen. Je bent empathisch, positief en haalt graag het beste in jezelf en anderen naar boven.

Jij als dierenarts bent er voor het dier en dat zal in jouw functie centraal staan.

Welke vaardigheden neem je mee?

 • Klantvriendelijk en sociaal.
 • Communicatief vaardig.
 • Enthousiast en leergierig.
 • Ambitieus.

Wat zijn jouw taken?

In overleg met jou bepalen we waar jij je mee bezig gaat houden. Wij zijn op zoek naar iemand die het leuk vindt om consulten te draaien. Daarnaast is er mogelijkheid voor chirurgie, tandheelkunde, interne geneeskunde en echografie. Wij staan ook open voor een door jou gekozen affiniteitsgebied.

Ondersteunen in de managementtaken naast je werk als dierenarts behoort ook tot de mogelijkheden.

Klinkt dit als iets voor jou?

We komen graag met je in gesprek! Reageer direct op deze vacature middels de button hieronder of neem voor vragen gerust contact op met:

Maartje Steendam, Praktijkmanager en dierenarts,
maartje.steendam@anicura.nl, 06-21703430

Pascalle van Wingerden Talent Acquisition Partner AniCura Nederland, pascalle.van.wingerden@anicura.nl

We zien er naar uit kennis te maken! 

Vermeld bij je sollicitatie dat je de vacature via Vetplace.be gevonden hebt.

Gelijkaardige vacatures